-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

Як у Кам’янському запобігатимуть корупції

Розпорядженням Кам’янського міського голови Андрія Білоусова затверджено план заходів щодо запобігання корупції на 2018 рік, повідомляє прес-служба міської ради.

Планом, зокрема, передбачене функціонування спеціальної телефонної «гарячої лінії» для громадян, які бажають надати інформацію про корупційні правопорушення посадовцями міської ради та її виконавчих органів. На офіційному веб-сайті міськради діятиме електронна скринька «Сповістити про прояви корупції». Громадянам надаватимуть безоплатну первинну правову допомогу з питань реалізації та захисту прав людини, антикорупційного законодавства.

У складі конкурсних комісій і тендерних комітетів перебуватимуть фахівці з питань запобігання корупції. Крім цього, буде організовано онлайн-навчання членів тендерних комітетів на сайті prometheus.org.ua.

Для запобігання фактам корупції серед посадових осіб міської ради та її виконавчих органів передбачено підвищення рівня трудової та виконавської дисципліни, посилення контролю за обліком робочого часу. Із введенням системи електронного документообігу на всіх рівнях буде запроваджено електронні цифрові підписи та інші системи автентифікації.

У навчальних закладах міста планується проводити конкурси на антикорупційну тематику.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.