-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

Як у Кам’янському запобігають тероризму

Виконавчі органи Кам’янської міської ради у взаємодії з правоохоронними органами проводять комплексні заходи із запобігання проявам тероризму, забезпечення охорони та безпеки об’єктів від можливих терористичних посягань, виявлення протиправної діяльності злочинних груп, незаконних збройних формувань на території міста.

Працівники Кам’янського відділу поліції проводять збір та узагальнення інформації стосовно криміногенної обстановки на території міста, зокрема – щодо наявності конфліктів, здатних призвести до групових порушень громадського порядку, сутичок з правоохоронцями, масових заворушень. У результаті проведених заходів за минулий рік підрозділи Кам’янського відділу виявили у місті 95 фактів незаконного обігу зброї, 89 з яких – вогнепальної. Відомості по кожному випадку внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Керівники ринків, житлово-комунальних підприємств попереджені про необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед своїх працівників та мешканців міста щодо негайного інформування правоохоронців у разі надходження інформації про осіб, які мають сепаратистські наміри, висловлюють відповідні заклики, підбурюють населення, а також про осіб, які прибувають на тимчасове мешкання з інших міст.

Перевіряються рейсові автобуси, маршрут яких пролягає через місто, вантажні транспортні засоби, водії і пасажири транспортних засобів із номерними знаками східних областей, автостоянки гаражних кооперативів на предмет встановлення транспортних засобів з номерними знаками східних областей.

Значна увага приділяється освітнім, лікувальним, спортивним, культурним та іншим закладам із великою кількістю відвідувачів. Підвищено рівень охорони гідроелектростанції, об’єктів життєзабезпечення газо-, тепло та електропостачання. У будівлі міської ради запроваджено пропускний режим із дотриманням вимог чинного законодавства. У міськраді та адміністраціях районів постійно проводився інструктаж та тренування відповідальних чергових щодо запобігання проявам тероризму та посилення антитерористичного захисту будівель, навчання з працівниками про першочергові дії в разі отримання інформації про вчинення або загрозу терористичного акту.

Також для запобігання правопорушенням і злочинам, захисту життя та здоров’я громадян міська рада затвердила програму «Безпечне місто». У рамках програми в місцях найбільшого скупчення людей встановлено камери відеоспостереження.

Питання захисту громадян міста від тероризму, попередження та припинення можливих терористичних проявів, своєчасного реагування на загрозу вчинення терористичного акту на території міста перебуває на постійному контролі міської ради.

Джерело: Прес-служба міської ради

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.