19°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 75%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

Як вберегти дитину від «групи смерті»

Останнім часом підлітки почали цікавитися небезпечними розвагами в соціальних мережах, так званими «групами смерті». Їх адміністратори вигадують завдання для підлітків в яких необхідно спочатку себе калічити, а потім помирати. Якщо дитина вирішила покинути групу, адміністратори погрожують розправою над рідними.

З цього приводу 23 березня у «Школі виживання» при центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченко відбулося засідання для молоді Кам’янського. Почав своє звернення до присутніх місцевий журналіст Валентин Фіголь. Розмова тривала у дружній атмосфері.

Він розповів присутнім про групи смерті та як не стати жертвою впливу кураторів. Валентин Фіголь зазначив, якщо підліток долучився до «групи смерті», задовольнив свою цікавість та намагається покинути «гру», адміністратори таких груп вдаються до шантажу і погроз. При цьому злочинці використовують інформацію, отриману безпосередньо від самого учасника або від залучених ним друзів. Оперативники зазначають, що такі дії модераторів «груп смерті» є маніпуляцією та не становлять реальної загрози.

Зустріч продовжилася в форматі «питання – відповідь». На запитання студентів відповідали юрист і правозахисник Павло Верезуб та координатор проекту Володимир Бойко.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.