13°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 63%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.18   EUR 32.98
Увійти

Які фінансові зміни принесе Новий рік українцям?

З початку 2017 року прийдуть зміни виплат пенсій та збільшення мінімальної зарплатні. З 1 січня відповідно до Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», запускається накопичувальна система виплат пенсій.
Це означає, що кожен українець віком до 35 років починає відраховувати частину своєї зарплати на майбутню старість. Такі відрахування акумулюються на індивідуальному рахунку, скористатися якими можна буде виключно після виходу на пенсію.
З 2017 по 2022 рік відсоток відрахування пенсії зростає – з 2% до 7%. Таким чином, при одночасному збереженні і солідарною (старою) та накопичувальною (новою) пенсійною системою, деяким городянам доведеться платити більше ( від 22%+2% до 22% + 7%) податків протягом найближчих років.

Слід зазначити, що з 1 січня 2017 року в Україні збільшиться мінімальна заробітна платня. Відповідно до закону ВР України «Про внесення змін в деякі законодавчі акти України». Таким чином, встановлюється нова тарифна сітка оплати праці.  Мінімальна зарплатня українця складе – 3200 грн, а у вчителів – 5 266грн.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.