-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на черговому засіданні

На засіданні, що призначене на 23 травня, виконавчий комітет Кам’янcької міської ради розгляне сімнадцять блоків питань.

Черга денна розпочнеться з планових питань: про підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за І квартал і про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті за січень – березень поточного року.

Далі на засіданні розглянуть поточні питання. Департамент ЖКГ та будівництва підготував проект рішення про затвердження скоригованої енерго- та екологоефективної схеми теплопостачання Кам’янського. Департамент фінансів – про затвердження порядку перерахування у 2018 році коштів субвенції з міського бюджету до державного бюджету.

Також члени виконкому розглянуть проекти рішень про коригування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, що надаються комунальним підприємством «Тепломережі», та про встановлення тарифів на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування. Обидва питання підготовлені департаментом економічного розвитку міської ради.

Низку проектів вніс на розгляд виконкому і департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради. Це – планування діяльності виконавчих органів міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, а також притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності.

Наступні питання черги денної будуть стосуватися внесення змін до Регламенту виконавчих органів міської ради; зняття з контролю рішень виконкому, виконаних у І кварталі 2018 року; нагородження міськими відзнаками.

Управління екології та природних ресурсів підготувало проект рішення щодо відновлення порушених земель міської ради: деградованих, малопродуктивних і техногенно-забруднених (у тому числі відпрацьованих кар’єрів та відвалів) та їх рекультивації, для відновлення природного стану та підвищення відсотка рекультивованих земель.

Питання служби у справах дітей стосуватиметься припинення перебування вихованки у дитячому будинку сімейного типу.

Буде розглянуто й проект внесення змін до окремої частини детального плану території центральної частини міста.

Крім того, управлінням соціального захисту населення Південного району внесено клопотання щодо присвоєння мешканці міста почесного звання України «Мати-героїня».

Також на засіданні члени виконкому розглянуть низку житлових питань.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.