1°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 48%

Вітер: 28.97 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського на квітневому засіданні

На засіданні, призначеному на 24 квітня, виконавчий комітет Кам’янcької міської ради розгляне одинадцять блоків питань.

Черга денна розпочнеться з планових питань, підготовлених Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва міської ради: про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств міста в осінньо-зимовий період 2017–2018 років та затвердження заходів із підготовки до наступного осінньо-зимового періоду, а також про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в Кам’янському за січень – березень поточного року.

Далі на засіданні розглянуть поточні питання. Департамент ЖКГ та будівництва підготував проекти рішень про ухвалення Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста та про затвердження скоригованої енерго- та екологоефективної схеми теплопостачання Кам’янського. Департамент фінансів – про затвердження порядку перерахування у 2018 році коштів субвенції з міського бюджету до державного бюджету. Низку проектів вніс на розгляд виконкому Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради.

Наступні питання черги денної стосуватимуться внесення проектів рішень на розгляд чергової сесії міськради; зняття з контролю рішень виконкому, виконаних у І кварталі 2018 року; нагородження міською відзнакою. Крім того, управлінням соціального захисту населення Заводського району внесено клопотання щодо присвоєння мешканці міста почесного звання України «Мати-героїня».

Також на засіданні члени виконкому розглянуть низку житлових питань.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.