-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 30.93
Новини 24

Які питання розгляне виконком Кам’янського в останній день зими

На засіданні, призначеному на 28 лютого, виконавчий комітет Кам’янcької міської ради розгляне сімнадцять блоків питань.

До порядку денного, зокрема, внесено проекти рішень, підготовлені департаментом фінансів міської ради: про підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за 2017 рік; затвердження плану заходів із організації виконання бюджету в 2018 році; щодо наповнення місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів у поточному році.

На засіданні буде взято до відома інформаційні доповіді про роботу спостережних комісій при адміністраціях Дніпровського та Заводського районів міської ради, а також заслухано звіт про оздоровлення ветеранів праці та роботу з учасниками антитерористичної операції. Члени виконкому розглянуть питання про затвердження Порядку надання послуг безоплатного зубного протезування пільговим категоріям громадян за рахунок коштів міського бюджету.

Низку проектів рішень підготувало управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради. Зокрема, на затвердження виконкому внесено питання про посадовий склад, завдання, повноваження і порядок роботи міської евакуаційної комісії.

Департамент муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради вніс на розгляд виконкому питання про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності та про звільнення території міста від самовільно встановлених тимчасових споруд.

Проекти рішень виконавчого комітету, підготовлені службою у справах дітей міської ради, стосуються перебування вихованців у дитячих будинках сімейного типу, утворення прийомної сім’ї та влаштування на спільне проживання і виховання дитини.

Низку житлових питань підготували адміністрації Дніпровського, Заводського та Південного районів міста. Крім того, управлінням соціального захисту населення Південного району внесено клопотання щодо присвоєння мешканці міста почесного звання України «Мати-героїня».

Відділ реклами міської ради вніс питання про надання, відмову в наданні та скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами, а також про демонтаж рекламних засобів.

До черги денної увійшли й проекти рішень, підготовлені департаментом житлово-комунального господарства та будівництва, департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради.

Крім цього, виконком розгляне питання про нагородження міськими відзнаками.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.