14°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 68%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.58
Новини 24

Якою буде доля «Міськводоканалу» та чи продовжиться в місті «сухий закон»?

12 липня у приміщенні міськради відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Цього разу увагу членів органу привернули взаємовідносини підприємства «Міськводоканал» та підприємців, що займаються ресторанним бізнесом.

Головна тема обговорення – це встановлення суб’єктами ресторанного господарювання спеціальних  жироуловлювачів,  які, начебто, повинні захистити очисні споруди підприємства «Міськводоканал» від подальшого руйнування.

Та підприємці, що були присутні на засіданні заявили, що мають багато нарікань до цього рішення. Адже навіть тоді, коли на підприємстві встановлюється необхідне обладнання, «Міськводоканал» продовжує накладати штрафні санкції за начебто неякісне очищення стічної води.

Дізнавшись про цю проблему, члени координаційної ради запропонували представникам підприємства самостійно дослідити  ринок та знайти такі жироуловлювачі, які будуть відповідати усім вимогам «Міськводоканалу» .

Далі на засіданні було обговорено проект регуляторного акту «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (окрім безалкогольного) у тимчасових спорудах торговельного, побутового, соціально-культурного призначення для здійснення підприємницької діяльності у місті». Проект передбачає заборону продажу алкогольних напоїв у тимчасових спорудах, торговельна площа яких менша, ніж 20 квадратних метрів. Члени координаційної ради підтримали проект даного регуляторного акту.

 

 

 

Детальніше в цій категорії: « Гайда на чемпіонат! «Water Hill» чекає тебе »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.