-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.28   EUR 31.03
Новини 24

Юнаків Кам’янського провели на військову службу

5 квітня в музеї історії Кам’янського відбулися урочисті проводи юнаків міста на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

На урочистості були запрошені батьки та друзі призовників, військовослужбовці, ветерани, представники громадськості.

Майбутніх захисників Вітчизни привітав секретар міської ради Олександр Залевський. Він побажав хлопцям гідно нести військову службу та стояти на варті інтересів рідної держави.

До вітань приєднався і заступник міського голови Владислав Мелешко: «Служба в армії – це не тільки почесний обов’язок громадянина України і чоловіка, це справжня школа життя, яка дає урок мужності та витривалості. Незабаром ваше життя докорінно зміниться: навколо будуть інші люди, новий життєвий ритм, нові знання та навички. І я щиро бажаю вам ці нові умови сприйняти як виклик, бути сміливими перед труднощами і довести всім, що ви здатні бути вірними захисниками і надійною опорою для своєї родини і держави».

Перед призовниками виступили заступник військового комісара міського об’єднаного військкомату Євген Самборський, учасник АТО, начальник відділу молоді та спорту міської ради Анатолій Івашина. Із напутніми словами до хлопців звернулися почесні гості: голова міської громадської організації ветеранів Людмила Тесьолкіна, ветеран Другої світової війни, учасник визволення міста Віктор Трофімов та кам’янчанин Роман Павленко, який нещодавно пройшов строкову військову службу. Усі вони зичили призовникам успіхів у майбутній службі, а також побажали всім повернутися додому здоровими і змужнілими.

Студенти міських навчальних закладів подарували присутнім концертну програму.

Священики Української православної церкви відслужили молебень за призовників і передали кожному з них хрестик, молитву воїна та ікону.

Цього року від Кам’янського на строкову  військову службу до лав Збройних Сил України підуть 143 юнаки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.