13°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 75%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.68
Новини 24

Юні кам’янчани відновлюють кінотеатр імені Шевченка

У Кам’янському розпочалися громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді в літній період. Про це повідомили у департаменті з гуманітарних питань міської ради.

Проведення громадських робіт організовано департаментом за підтримки міського голови Андрія Білоусова – для задоволення потреб молодих шукачів легального заробітку, забезпечення тимчасового працевлаштування учнівської та студентської молоді, в тому числі її незахищених категорій (з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, молоді з багатодітних і малозабезпечених сімей тощо) під час літніх канікул та у вільний від навчання час.

Протягом травня – червня було сформовано список молоді, яка виявила бажання взяти участь у громадських роботах, та укладено договір про співпрацю з даного питання із комунальним закладом «Кіноконцертний зал «Мир».

Роботи розпочалися 2 липня і триватимуть місяць. 11 молодих людей – 8 юнаків і 3 дівчини (4 школярі та 7 студентів закладів вищої освіти міста) розпочали виконання загальнодоступних видів робіт, які не потребують спеціальної кваліфікації. До їх переліку входять легкі ремонтні роботи та прибирання приміщень кінотеатру імені Т.Г.Шевченка.

По завершенні робіт молодь отримає заробітну плату, яка дорівнює мінімальній та складає 3723 гривень з утриманням податків відповідно до чинного законодавства.

Як наголошують у департаменті, сьогодні в Україні, та в місті зокрема, спостерігається позитивна тенденція до зростання кількості юнаків та дівчат, які намагаються реалізувати своє бажання працювати та отримувати гідну зарплату. Це є природнім прагненням для кожної юної людини, яка мріє про незалежність та самостійність у житті. І літо для цього – найкраща пора.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.