Вітер: 17.70 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Юні кам’янчанки вибороли нагороди на чемпіонаті України з боксу

Днями в місті Рівне завершився чемпіонат України з боксу серед юніорок, молоді та жінок. На рингу свою майстерність показували 310 спортсменок. Представники Кам`янської школи боксу вибороли три нагороди.

У ваговій категорії 57 кг, де виступала кандидат у майстри спорту Валерія Капустіна, суперничали сім спортсменок. Як повідомив її тренер Максим Бєляєв, 16-річна учениця СЗШ № 18 у першому раунді першого поєдинку нокаутувала киянку Марину Романченко. У напівфіналі Валерія двічі посилала в нокдаун Єлизавету Назаренко із Сумщини. Цю зустріч вона виграла за очками, але в фіналі поступилася (0:3) Юлії Гончаренко з Івано-Франківська та отримала срібну медаль.

18-річна студентка Ірина Роденко, вихованка тренера Олега Лісняка, стала бронзовим призером у ваговій категорії 60 кг. Ще одна кам`янчанка, Анастасія Черноколенко, яка нині захищає честь Дніпра, теж здобула «бронзу». Анастасія, що виступала серед елітних спортсменок у ваговій категорії 81 кг, поступилася рівненчанці Катерині Кужель.

За підсумками турніру буде сформовано збірну України для виступів на світовій та європейській першостях.

Останнє редагування Четвер, 15 лютого 2018 10:04