18°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

Юні переможці з Кам’янського

Фахівці Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва підбили підсумки обласного етапу експедиції «Моя Батьківщина – Україна» 2016 року. На обласний етап експедиції надійшла 91 робота за шістьма напрямами з 9 міст та 18 районів області. Із 7 робіт, представлених пошуковцями Кам’янського, 4 здобули перемоги, повідомляє департамент з гуманітарних питань міської ради.
За підсумками конкурсу, диплом переможця I ступеня отримали учні СЗШ № 25 - Мурман Слинько та Кирило Шекк за роботу «Кроки поступу до сонячної енергетики»; II ступеня – учні СЗШ №28 Олександра Тарасенко, Олена Сметська та Сергій Сорокін за роботу «Я вижив, бо вірив…»; III ступеня – учениці СЗШ №10 Маріам Степанян, Софія Кошель і Катерина Фесан за роботу «Олександр Поль – степовий Колумб Дніпропетровщини» та учениця СЗШ №4 імені А.С.Макаренка Анаст асія Колесник за роботу «Сувенірна лялька-мотанка».
Роботи переможців обласного етапу рекомендовані до участі у Всеукраїнському етапі експедиції «Моя Батьківщина – Україна».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.