28°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 25%

Вітер: 28.97 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

Юних кам’янчан запрошують на День професійного самовизначення

24 квітня з 12.00 до 14.00 на території Кам'янського міського центру зайнятості відбудеться профорієнтаційний захід «День професійного самовизначення».

Мета заходу – інформування учнівської молоді про розмаїття професій і основні правила вибору професії, стан та перспективи ринку праці, про вимоги, що пред’являються до сучасного працівника, формування відповідального ставлення до планування професійної кар’єри за рахунок розширення знань про світ професійної праці та аналізу професій на шляху до самовизначення, підвищення престижності робітничих професій, затребуваних і перспективних у різних галузях, знайомства з послугами державної служби зайнятості.

Запрошені: Кам’янське вище професійне училище, Кам’янський професійний ліцей, Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту, Кам’янський медичний коледж, Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, Дніпропетровський Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та представники підприємств міста, які мають потребу в робітничих кадрах.

«Якщо ти не визначився з майбутньою професією, тобі до нас! Чекаємо тебе. Буде цікаво», – запевняють у центрі зайнятості.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.