-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.43   EUR 31.18
Новини 24

Юний зварювальник із Кам’янського став призером Всеукраїнського конкурсу

Учень Кам’янського вищого професійного училища Андрій Аксьонов здобув друге місце на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine – 2017», що проходив з 30 листопада по 2 грудня в Києві.

Конкурс проводився серед молодих (від 18 до 22 років) робітників і службовців, фахівців, учнів та студентів, які здобувають професійно-технічну або вищу освіту, за дев’ятьма професійними компетенціями.

Андрій представляв Дніпропетровську область в номінації «Зварювальні роботи». Конкурсантам необхідно було виконати три контрольних з’єднання пластин із вуглецевої конструкційної сталі товщиною 10 мм (стикове вертикальним швом, стикове горизонтальним швом і таврове з горизонтально-стельовим положенням шва) ручним дуговим зварюванням плавким електродом та одне з’єднання аргонно-дуговим зварюванням неплавким електродом. Підготовка матеріалів під зварювання здійснювалась самими учасниками.

Конкурс проводився на сучасному зварювальному обладнанні – інверторах виробництва компанії «Fronius» (Австрія) та зварювальними електродами фірми «ESAB» (Швеція).

Андрій Аксьонов успішно впорався із завданням та за рішенням компетентного журі зайняв друге місце, одержавши срібну медаль, диплом і грошову премію.

До конкурсу учня готував майстер виробничого навчання С. Крівченко. Неоціненну допомогу у підготовці Андрія до участі в конкурсі надало ПАТ «Дніпровагонмаш» і особисто технічний директор Олександр Жуков, головний зварник І. Клочко та зварник-інструктор А. Паржецький.

До речі, на першому конкурсі «WorldSkills Ukraine» рівно рік тому одногрупник Андрія Владислав Зенов також здобув друге місце, підтвердивши високий рівень підготовки зварників у навчальному закладі.

 

Останнє редагування Четвер, 07 грудня 2017 14:42

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.