21°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 76%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.33   EUR 30.79
Увійти

З 1 серпня розпочинається Всесвітній та Всеукраїнський тиждень «Підтримаємо грудне вигодовування разом!»

Цього року відзначається 25-річчя Всесвітнього тижня грудного вигодовування, що пройде під гаслом «Спільна праця для загального блага». Про це повідомили в міському Центрі здоров'я та медицини спорту Кам’янського.

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування-2017 покликаний встановлювати нові та цілеспрямовані партнерські відносини між прихильниками та активістами, а також має на меті популяризацію грудного вигодовування, як природного та надійного шляху до здорового гармонійного розвитку дитини.

Кількість малюків Кам’янського, що перебувають на грудному вигодовуванні до 6 місяців, зросла і становить  48,9%, до 12 місяців та більше – 25,1%. Число новонароджених, виписаних із акушерського стаціонару на грудному вигодовуванні, становить 95,1%, а питома вага спільного цілодобового перебування матері й дитини – 95,8%.

У ЦПМСД №1 діє «Школа відповідального батьківства», а також проводиться консультування, щодо грудного вигодовування в «Кабінеті здорової дитини».

У ЦПМСД №2 працюють «Школа молодої мами» та «Кабінет здорової дитини», де молоді батьки отримують усю необхідну інформацію та підтримку для збереження грудного вигодовування своєї дитини.

У ЦПМСД №3 активно працює в напрямку підтримки та заохочення грудного вигодовування «Кабінет для занять з вагітними» та «Кабінет здорової дитини».

На базі пологового відділення міської лікарні №9 створені особливі умови для породіль та немовлят із кабінетами грудного вигодовування, пологовими залами, орієнтованими на проведення партнерських пологів, надаються консультації, розповсюджуються буклети, пам’ятки.

У дитячій лікарні Кам'янського забезпечені всі необхідні умови для сумісного перебування матерів та немовлят. Увесь медичний персонал лікарні суворо дотримується 12 принципів успішного грудного вигодовування, розроблених ВООЗ. Для цього в лікарні працює «Школа матері», група підтримки грудного вигодовування, систематично проводяться семінарські та лекційні заняття для жінок і членів їх родин.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.