0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 62%

Вітер: 16.09 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

З початку року в Дніпродзержинську четверо дітей знайшли нову сім’ю

Виховання дитини в сім’ї є надзвичайно важливим для її нормального зростання та формування особистості. У Дніпродзержинську постійно проводиться цілеспрямована робота щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімей. Про це повідомили в службі у справах дітей міської ради.

Із початку 2016 року в місті створено один дитячий будинок сімейного типу та знайшли нову сім’ю четверо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях прийомні батьки та батьки-вихователі створюють усі умови для повного та гармонійного розвитку дітей, які опинилися без батьків, піклуються про їх навчання, підготовку до самостійного життя та забезпечують медичний догляд.

Спеціалісти служби у справах дітей міської ради та Дніпродзержинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідують прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, здійснюють контроль за умовами проживання і виховання дітей, надають методичні рекомендації щодо необхідності всебічного розвитку дітей, покращення рівня знань у дітей, будування безконфліктних та дружніх взаємовідносин між усіма членами сім’ї, дотримання правил техніки безпеки життєдіяльності.

На теперішній час у місті існує 27 прийомних сімей, в яких проживає 50 прийомних дітей, та 12 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 80 дітей. Отже, 130 дітей зігріті батьківською любов’ю та родинним затишком.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.