27°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 63%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 30.93
Увійти

За минулий рік 15 маленьких кам’янчан знайшли нову родину

У Кам’янському продовжує діяти Програма захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання на 20162020 роки, затверджена рішенням міської ради. Одним із пріоритетних напрямів програми є запобігання соціальному сирітству.

За інформацією прес-служби міської ради, на теперішній час у місті функціонує 13 дитячих будинків сімейного типу та 23 прийомні сім'ї, в яких виховується 131 дитина. Протягом минулого року до існуючих у місті прийомних сімей  та дитячих будинків сімейного типу було довлаштовано 15 дітей. Питання їх утримання та виховання перебуває на постійному контролі служби у справах дітей міської ради.

Для запобігання дитячій бездоглядності фахівці служби провели низку профілактичних лекцій та бесід серед учнів 7–11 класів міських шкіл. Участь у заходах взяли 3800 дітей.

Важливим напрямом соціальної політики у місті є також допомога сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах. Їм надавалась підтримка з боку фахівців міського центру для сім’ї, дітей та молоді, які протягом 2017 року відвідали 836 таких сімей. За результатами обстеження виявлено 174 родини (в них 335 дітей), які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Їм надали необхідні соціальні послуги: відновлення документів, влаштування на роботу та навчання, допомога в лікуванні, поліпшення житлово-побутових умов тощо. Крім цього, в рамках соціальних акцій «Допомога» та «Милосердя» сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та під соціальним супроводом, надано допомогу продуктами харчування.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.