18°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 91%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.53   EUR 31.03
Увійти

За рік українська преса втратила майже 20% передплатників

Остаточні дані передплати періодичних видань на 2018 рік поштою засвідчують падіння передплатних тиражів національних газет та журналів на 19% за рік. Українці все частіше відмовляються від передплати національних видань, інформує УНІАН.

Передплата національних газет та журналів в Україні скоротилася майже на 20%. Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко на своїй сторінці у Facebook.

«Остаточні дані передплати періодичних видань на 2018-й рік через відділення ПАТ «Укрпошта» засвідчують падіння передплатних тиражів національних газет та журналів до рівня 81% від показників станом на 1 січня минулого року. При відновленні показників місцевої преси на рівні 95%, загальний підсумок передплатної кампанії-2018 складає 87% до рівня тиражів 2017 року (або 8 мільйонів 698 тисяч примірників)», – повідомив голова спілки.

Також він наголосив, що через конфлікт ПАТ «Укрпошта» з видавничою групою «Експрес» поштовий оператор скасував передплату і повернув кошти понад 400 тисячам передплатників «Експресу» та його дочірніх видань.

Позитивно, що місцеві газети відновили 95% тиражів, але очевидно: без притомної державної політики видавці й надалі будуть заручниками бізнес-реформування «Укрпошти», зазначив Томіленко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.