-4°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 69%

Вітер: 25.75 km/h

USD 28.13   EUR 31.83
Новини 24

За відмову від мобілізації - СУД

На Дніпропетровщині відбувся суд над жителем Павлограда, який у березні 2015 року відхилився від військової мобілізації. Про це повідомляє «Дніпро24».
У 2014 році житель Павлограда пройшов медичний огляд у військкоматі та був визнаний придатним для проходження служби у Збройних силах України. У лютому 2015 році чоловіку вручили повістку. Наступного дня він повинен був з’явитися до призивного пункту, але проігнорував це та не з’явився на місце зборів у зазначений час.  
За відхилення від військової служби чоловіка було притягнено до кримінальної відповідальності за порушення правових норм за декількома статтями, а саме: ст. 65 Конституції України (захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України); ч. 1 ст. 22 Закону України «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку», наказу Президента України № 15/2015 «Про часткову мобілізацію».
Враховуючі щиросердне каяття засудженого, та беручи до уваги вагітність його дружини, суд визнав можливим застосувати умовну міру покарання: 2 роки з випробувальним терміном в 1 рік.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.