18°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

За знущання над тваринами каратимуть жорсткіше

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Наразі Закон "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо впровадження гуманного ставлення до тварин", Президент направив до кабміну для вдосконалення окремих положень, з урахуванням внесених змін.

Зокрема, за жорстоке поводження з тваринами, яке призвело до каліцтва або загибелі, законом передбачається арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років. Таке ж покарання застосовуватимуть при нацьковуванні однієї тварини на іншу або публічному заклику до жорстокого поводження з тваринами. Якщо відповідні злочини скоєні у присутності малолітнього, неповнолітнього, вчинені повторно або групою осіб - порушникам загрожуватиме позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Раніше, за подібні дії, їм загрожував штраф або арешт на строк до 6 місяців.

Адміністративні правопорушення щодо жорстокого поводження з тваринами будуть належати до компетенції як судів, так і Національної поліції України. Також такі справи розглядатиме Державна екологічна інспекція.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.