24°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 58%

Вітер: 6.44 km/h

USD 26.43   EUR 30.83
Увійти

Заборона реклами нелегальних перевізників

До відома всіх автомобільних перевізників Кам’янського, що обслуговують міські автобусні маршрути загального користування, доведено вимоги щодо усунення, а в подальшому -  недопущення розміщення реклами нелегальних перевізників щодо  здійснення перевезень пасажирів до тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим у громадському транспорті. Про це повідомили в управлінні транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради.

У межах наданих повноважень, у разі виявлення незаконно розміщеної реклами у громадському транспорті, на зупинках, бігбордах, місцях масового перебування громадян,  тощо, уповноважені посадові особи адміністрацій районів міста складатимуть протоколи про адміністративне правопорушення, і , в подальшому,  винні особи притягатимуться до відповідальності за порушення правил благоустрою території міста.

У місті постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо внутрішньої та зовнішньої політики України, зокрема - ситуації навколо тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та ризиків для громадян України, які потрапляють на її територію, особливо -  в світлі останніх подій. У цій роботі широко задіяні міські засоби масової інформації, в яких постійно розміщуються матеріали, присвячені останнім подіям в Україні та довкола подій, що зазначені вище. Також проводиться постійна робота з виховання у населення міста і , особливо , у молодшого покоління почуття патріотизму, поваги та гордості за свою державу,про це  наголошують в управлінні.

На липневій сесії міської ради було підтримано депутатський запит стосовно заборони розміщення інформації про пасажирські перевезення до тимчасово окупованих територій.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.