-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Новини 24

Захистити свій бізнес

Які ключові тенденції, ризики та перспективи має сучасна економіка, як поводити себе з контролюючими органами, яких законодавчих ініціатив очікувати та як їх врахувати у стратегії розвитку компанії – підприємці Дніпропетровщини вивчали різні аспекти бізнесової безпеки. Для них практичну конференцію організували ДніпроОДА та Регіональна рада підприємців. Обмінятися думками в колі провідних українських фахівців у галузі права й податків прийшли понад 120 підприємців області. 

Робота Регіональної ради підприємців націлена на розвиток бізнесу в регіоні. Один із її напрямків – «круглі столи», семінари, виставки, форуми, тренінги, майстер-класи, конференції для малого та середнього бізнесу. З початку роботи Регіональної ради підприємців до неї звернулося понад 200 бізнесменів. До діалогу запросили керівників та власників малого і середнього бізнесу. Конференція була розбита на окремі тематичні блоки. Під час першої частини підприємцям розказували, як вести себе з контролюючими органами. У другій учасники дізнавалися про безпечну роботу з контрагентами та як впізнати банк-банкрот. Ще два блоки були присвячені правовому захисту інтересів підприємства та стратегії безпеки бізнесу. 

Кожен учасник мав змогу задати запитання, поспілкуватися з провідними фахівцями, обмінятися думками з колегами в неформальній атмосфері. Для довідки регіональна рада підприємців – майданчик для діалогу бізнесу, влади та громадськості. Вона працює при Дніпропетровській ОДА з травня 2016-го. Сюди за консультацією можуть звертатися як досвідчені бізнесмени, так і початківці. На «гарячій лінії» або особистому прийомі дадуть роз’яснення з правових та бухгалтерських питань, розкажуть про нюанси податкового й земельного законодавств, як розпочати власний бізнес або виграти грант. 
Також у Регіональній раді підприємців сформовані експертні групи з розвитку експорту, імпорту, енергозбереження, зеленого туризму, приватної медицини. Навколо них об’єднуються підприємці області задля вирішення бізнесових проблем. До засідань груп можуть долучатися всі бажаючі. 
До приймальні Регіональної ради можна звертатися щодня з 10.00 до 16.00, крім вихідних, за телефоном (056) 770-90-35 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Підприємців чекають за адресою: Дніпро, ОДА, пр. О.Поля, 1, каб. 3081 коментар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.