0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 44%

Вітер: 30.58 km/h

USD 28.08   EUR 31.88
Новини 24

Засідання виконкому

24 травня відбулося засідання виконавчого комітету на чолі з міським головою Андрієм Білоусовим.

На початку засідання, члени виконкому розглянули підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за І квартал 2017 року. Взяли до відома доповідь про виконання Програми виходу з екологічної кризи міста на 2016–2020 роки.

Далі на засіданні були прийняті рішення «Про організацію та проведення у місті Х історико-культурологічного фестивалю «Мамай-fest» у 2017 році;  про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міськради; про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Члени виконкому ухвалили низку рішень, підготовлених адміністраціями Дніпровського, Заводського та Південного районів про взяття на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та надання громадянам кімнат у гуртожитках.

Було розглянуто та підтримано блок питань Департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також управління містобудування та архітектури міської ради.

Крім основних, на засіданні розглянули додаткові питання. Серед них – затвердження дислокації пересувних торговельних мереж, влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу, ремонт помешкань воїнів АТО та створення координаційної ради для вирішення екологічних проблем промислового майданчика колишнього ПХЗ.

Останнє редагування Середа, 24 травня 2017 14:43

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.