-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.28   EUR 31.03
Новини 24

Завдяки людській небайдужості врятовано життя маленької кам’янчанки

Восени минулого року в адміністрації Південного району Кам’янського відбулося позачергове розширене засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглядалось доленосне питання – порятунок життя малолітньої мешканки міста Карини Агріпішиної, позбавленої батьківського піклування.

На той час Карина перебувала на лікуванні в Києві у відділенні токсикології Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» та потребувала трансплантації нирки. Через загрозу її життю необхідно було терміново призначити опікуна – законного представника дитини у відкритті рахунку на збір благодійних внесків, лікування та трансплантацію нирки. Зволікання могло призвести до смерті дівчинки.

На жаль, пошуки потенційного опікуна на території міста та області позитивних результатів не дали. Тому служба у справах дітей Південного району звернулась по допомогу до Шевченківської райдержадміністрації Києва, на території якої знаходиться лікарня «Охматдит».

За допомогою спеціалістів Київської міської служби у справах дітей та всеукраїнського благодійного фонду «Мама та немовля» в особі голови правління фонду Алли Мельниченко вдалося знайти людину, яка виявила бажання стати опікуном Карини та вирішити питання відкриття благодійного рахунку, збору коштів, обстеження та оперативного втручання за межами України.

Члени комісії одностайно проголосували за підготовку розпорядження адміністрації щодо призначення опікуна за місцем реєстрації в Дарницькому районі Києва.

За небувало короткий термін – лише чотири місяці – було зібрано необхідні кошти та в Мінську прооперовано Карину. Їй вдало пересадили донорську нирку, і вона вже протягом двох тижнів не потребує гемодіалізу.

Зараз дівчинка переведена з реанімаційного відділення та перебуває на реабілітації та медичному спостереженні. Із київськими колегами вирішується питання подальшого влаштування Карини до сімейних форм виховання.

Джерело: Кам`янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.