0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 14.48 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Завітав до Кам’янського - плати

Згідно з рішенням міської ради, з 1 липня 2016 року встановлено туристичний збір на території нашого міста у розмірі 1%, до бази справляння збору та затверджено Положення про туристичний збір.

Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до міського бюджету. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію міста та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк. Базою справляння туристичного збору є вартість усього періоду проживання, за вирахуванням податку на додану вартість.

Платниками збору не можуть бути особи, які постійно проживають у місті, у тому числі на умовах договорів найму; особи, які прибули у відрядження; інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого); ветерани війни; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; особи, що прибули за путівками на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, які мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я; діти віком до 18 років; дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади; внутрішньо переміщені особи.

Податковими агентами туристичного збору є: адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади; квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договорами найму. Вони справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

Контроль за дотриманням вимог податкового законодавства в частині справляння туристичного збору здійснює міська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби в області.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.