2°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 100%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.03
Новини 24

Збірка до річниці Кам’янського

До 100-річчя надання Кам’янському статусу міста буде видана презентаційна збірка.
Міський голова Андрій Білоусов розпорядився про утворення редакційної ради, яка до 10 травня 2017 року повинна підготувати макет майбутньої книги.
Головою редакційної ради став міський голова Андрій Білоусов. Також до її складу увійшли його перший заступник Олександр Чернишов, директори Департаментів економічного розвитку та з гуманітарних питань міської ради Галина Єрмоленко і Тетяна Онищенко, начальник відділу культури Департаменту з гуманітарних питань міської ради Наталія Ілларіошина та заступник начальника відділу культури, секретар редакційної ради Ірина Вовчек. Також участь у створенні збірки візьме директор музею історії міста Наталія Буланова, директор Централізованої бібліотечної системи Тетяна Герасюта, кандидат історичних наук, доцент кафедри філософії та історії України Дніпровського державного технічного університету Світлана Зборець, позаштатний радник міського голови з питань культури Сергій Злючий, начальник архівного управління міської ради Галина Кулініч, художник, член Національної спілки
художників України Олександр Чегорка, директор видавничого дому «Андрій» Андрій Яловий.
Для довідки: Статус міста село Кам'янське отримало 3 червня 1917 року. 1 лютого 1936 року Кам'янське перейменували на Дніпродзержинськ. У 2016 році місту було повернуто його історичну назву.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.