-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.53
Новини 24

Збірна кам’янчан взяла участь у масштабній легкоатлетичній естафеті

9 травня в Дніпрі пройшла легкоатлетична естафета, присвячена Дню пам'яті та примирення. Такий спортивний захід проводиться вже в 73-й раз.

У стартах взяли участь понад півтори тисячі учнів середніх шкіл міста, а також студенти профтехучилищ, коледжів, технікумів, інститутів, університетів та спортивних клубів. Кожна команда складалася з шести хлопців і шести дівчат. У перших двох забігах змагалися школярі, а в третьому – студенти.

Траса довжиною 3500 метрів була поділена на 12 етапів. Як розповів тренер Кам’янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, збірна кам’янчан із перших метрів вийшла в лідери разом зі студентами Придніпровської академії фізичної культури і спорту. Але вже на сьомому етапі суперник вирвався вперед, і розрив склав 80–100 метрів. З таким відривом і завершилась естафета.

Варто зазначити, що команда закладу бере участь в естафеті вже четвертий рік поспіль. І якщо спочатку наш коледж був третім, то минулi два роки і нинішнiй рiк команда із Кам’янського здобуває друге місце.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.