28°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 19%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.83
Увійти

Зелений Дніпродзержинськ

У рамках весняного двомісячника з благоустрою та санітарного очищення міста, а також до Всеукраїнського дня довкілля, який традиційно відзначається в третю суботу квітня, з ініціативи міського голови Андрія Білоусова з 16 по 23 квітня у Дніпродзержинську пройде «Тиждень довкілля». Мешканці всіх районів міста разом з депутатами міської ради, представниками громадських організацій, працівниками установ та підприємств міста зможуть взяти участь у толоці і провести масштабне озеленення своїх дворів і територій загального користування. Повідомляє прес-служба міської ради.

Активну участь у заходах з озеленення Дніпродзержинська планує і міський голова Андрій Білоусов. 20 квітня під час екологічної акції він разом з мешканцями та головами адміністрацій районів планує висадити зелені насадження у дворі по вулиці Харківській,  21 квітня – у сквері по проспекту Свободи (колишній проспект Леніна), а 22 квітня провести посадку квітів на клумбі перед будівлею адміністрації Південного району (колишній Баглійський район). В останній день акції за участю міського голови буде висаджено квіти на  клумбі у міському парку культури і відпочинку, де і пройде завершальний етап «Тижня довкілля». Закінчиться толока у святковій атмосфері проведенням екологічного фестивалю «Юні екологи –  за чисте довкілля», під час якого учні навчальних закладів міста візьмуть участь в різних конкурсах на тему шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища, пройдуть виступи учасників екологічних агітбригад, активістів-екологів. Також у цей день на площі Петра Калнишевського (колишня площа Дзержинського) буде проводитися ярмарок-виставка з продажу посадкового матеріалу – саджанців плодових дерев, кущів, саджанців і насіння квітів, а також садового інвентарю.

Міський голова доручив керівництву департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради, а також комунальному підприємству «Зеленбуд» забезпечити транспортування й видачу учасникам толоки безкоштовно та в необхідній кількості посадкового матеріалу: саджанців дерев і кущів.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.