-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 67%

Вітер: 12.87 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Жителі Дніпропетровщини приєдналися до акції проти закриття шкіл та погіршення якості знань дітей

Люди ставлять підписи на підтримку вимог ОппоБлока і співголови фракції партії в парламенті Олександра Вілкула, який звернувся до Конституційного суду для скасування Закону «Про освіту». Звернення було підписано 48 народними депутатами.

Якщо не скасувати цей закон, то буде продовжено закриття шкіл і скорочення вчителів. В результаті урізання кількості обов'язкових предметів з 22 до 9, буде знижуватися рівень знань учнів.

Крім цього, відповідно до Закону, представники нацменшин, до яких відносяться угорці, поляки, румуни, болгари, росіяни та інші національності, позбавляються права, з п'ятого класу школи, здобувати освіту на своїй національній мові. Проти закону вже виступило керівництво ряду країн ЄС.

На Дніпропетровщині, до збору підписів приєдналися жителі всіх районів Дніпра, Кривого Рогу, Кам'янського, Новомосковська, Покрова, Нікополя, Марганця та Павлограда.

Люди стурбовані тим, що Закон «Про освіту» веде до подальшого закриття шкіл, зниження рівня знань у учнів. Крім того, він розпалює міжнаціональну ворожнечу і загрожує громадянському миру в Україні.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.