Кам’янське

USD 26.03   EUR 29.13
Новини 24

Жителів області знайомитимуть з індійською культурою

Йога-фест, знайомство із аюрведою, індійськими фільмами, танцями та стравами. Такі заходи допоможуть мешканцям Дніпропетровщини дізнатися більше про Індію, а відтак – поглибити зв’язки країн. Про це під час зустрічі із керівництвом області розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.

«За останній рік Україна прийняла майже 30 тисяч індійських туристів. Країна цікава і для наших виробників фільмів. За минулий рік вони відзняли у вас чотири стрічки», – зазначив посол.

За його прогнозами, цьогоріч в Україні побувають вже 40 тисяч індійських туристів.

«Дніпропетровщина має багато привабливих місць, особисто мені хотілося б, щоб наші люди їх побачили. Впевнений, що і регіон зацікавлений у залученні індійських туристів», – додав він.

Поглибити зв’язки між країнами допоможуть різноманітні культурні заходи.

«Цьогоріч у Києві пройде масштабний йога-фест, планується, що його учасниками стануть 4 тисячі людей. Вони одночасно виконуватимуть асани прямо на Хрещатику. Дніпропетровщина може організувати такий же захід, запросити ще більше людей та поборотися за першість», – сказав Манодж Кумар Бхарті.

Індійський гість запропонував також провести в області Дні Індії – із переглядом фільмів, майстер-класами з танців, знайомством із місцевою кухнею та альтернативною медициною – аюрведою.

«Дніпропетровщина зацікавлена у співпраці з Індією, у тому числі – поглибленні культурних зв’язків наших народів», – зауважив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

Дніпропетровщина та Індія прагнуть ще розвивати співробітництво в сфері IT і сільського господарства.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.