Кам’янське

USD 26.18   EUR 29.43
Новини 24

Жителям Дніпропетровщини показують малюнки австралійських аборигенів

Прадавні зображення на корі. У Дніпропетровській облдержадміністрації представили репродукції малюнків австралійських аборигенів. Оригінали цих творів створили корінні мешканці країни в середині минулого сторіччя. Переглянути експозицію можуть усі охочі.

«Останні роки Австралія й Україна роблять все більше кроків назустріч одне одному, налагоджують співпрацю. Ця виставка – спільний проект ДніпроОДА з представниками австралійського посольства. Вона дозволяє торкнутись прадавньої культури аборигенів», – розповів радник голови облдержадміністрації Віталій Литвин.  

В експозиції – 14 банерів. На них – репродукції малюнків, створених у середині ХХ сторіччя, та цікаві історичні факти про культуру Австралії.

«Наші предки малювали на корі з давніх-давен. Так вони показували власний зв'язок із землею. Оригінали експонатів знаходяться в національному музеї Австралії, перевозити їх важко через крихкий матеріал. Тому я дуже радий, що українці все ж можуть ознайомитися з нашою культурою», – каже заступник голови місії Австралії в Україні Тім Болотніков.

Відвідати виставку в облдержадміністрації можуть усі охочі до 31 серпня. Вхід – вільний. Адреса – м. Дніпро, проспект О. Поля, 1. Із вересня експозицію перемістять до художнього музею Дніпра.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.