14°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 54%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.18   EUR 32.63
Новини 24

Зі Святом, "крилата піхото"!

2 серпня в Україні відзначається День високомобільних десантних військ. Свято було встановлено окремим Указом Президента України 27 липня 2012 року. Цей день є прикладом визнання державою свята десантників, який відзначається кожним, хто проходив службу в десантних військах, з часів першого в світі парашутного десанту 2 серпня 1930. Аеромобільні війська входять до складу Сухопутних військ і є гордістю Збройних Сил України.  Основу аеромобільних військ складають окрема повітрянодесантна бригада, яка дислокується у Дніпропетровській області, окрема аеромобільна бригада (м. Житомир) та два окремих аеромобільних полку, які дислокуються в Миколаєві та Львівщині.

У лавах Збройних Сил України проходять службу багато воїнів-десантників, які брали участь у бойових діях в Афганістані, ліквідовували наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС, виконували завдання у складі миротворчих місій ООН.

«Крилата піхота» України перебуває в постійній бойовій готовності і здатна виконати поставлене завдання за будь-яких умовах.

Усіх десантників вітаємо зі святом! Бажаємо ризику поменше, не втрачати вірних друзів та завжди зберігати  бойовий дух!!!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.