20°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 84%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.33   EUR 30.88
Увійти

Зміни в наданні субсидій

12 травня у Кам’янській міськраді відбулася нарада стосовно нового порядку нарахування субсидій відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 300 від 26 квітня 2017 року. Очолила засідання заступник міського голови Тетяна Завгородня. Участь в обговоренні взяли керівники Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики міської ради, управлінь соціального захисту населення районів міста, представники підприємств – надавачів комунальних послуг.

Постановою Кабміну передбачено монетизувати залишки невикористаних субсидій на оплату індивідуального опалення (в обсягах 100 куб.м природного газу та 150 кВт⋅рік електроенергії), що виникли у громадян, які економно споживали газ та електроенергію. Кошти перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача (в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення). Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно з 1 липня до 1 вересня подати заяву в місцеве управління соцзахисту. Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідкувати або у своїй платіжці, або звернувшись до постачальника газу чи електроенергії (якщо вони використовуються для опалення). На момент подання заяви рахунок у банку повинен бути відкритим.

Також Постановою Кабміну передбачені нові правила отримання субсидій. За наявності двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, яка накопичилася ще до оформлення субсидії, отримати допомогу на наступний рік субсидіанти зможуть лише за умови погашення боргів або оформлення договору реструктуризації боргу.

Усі бажаючі подовжити субсидію мають сплатити заборгованість до 1 серпня. Однак це не стосується громадян, які звертаються за субсидією вперше.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.