23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 17.70 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Знизьте ціну розмитнення авто з еврономерами!

фото : УНІАН фото : УНІАН

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією, які заблокували низку центральних вулиць в Києві, вимагають від уряду знизити ціну розмитнення автомобіля і не застосовувати тиск на власників транспортних засобів на єврономерах.

6 вересня в Києві власники автомобілів з іноземною реєстрацією з усіх міст України перекрили рух вулицею Грушевського від Європейської площі до станції метро "Арсенальна". Власники автомобілів з іноземною реєстрацією обіцяють безстрокову акцію протесту в разі бездіяльності уряду. Про це заявив керівник організації АвтоЄвроСила Олег Ярошевич.

"Ми вимагаємо розробити законопроект урядом, гарантії від Президента, як гаранта конституції, а також гарантії незастосування тиску на власників транспортних засобів на єврономерах. У законопроекті має бути або єдиний збір для розмитнення авто, або потрібно залишити тільки ПДВ і мито. Тому що якщо брати соціально-політичний стан країни, то необхідно наповнювати бюджет",- сказав Ярошевич.

Вчора відбулося позачергове засідання Кабміну, на якому запропонували залишити ПДВ і мито, а акциз скасувати. «Ми хочемо європейського розмитнення для кожного українця. Ми запропонували уряду ціну розмитнення - 500 дол. І чекаємо рішення.»

Крім того, Ярошевич зауважив, що представники організації АвтоЄвроСила готові сприяти поліції в пошуку машин на єврономерах. Адже ми маємо велику базу таких машин, а держава немає.

На території України з порушенням закону перебуває понад 63,9 тис. транспортних засобів комерційного й особистого користування з іноземною реєстрацією, ввезених упродовж 2015-2017 років у режимі транзиту і тимчасового ввезення.

УНІАН

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.