-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.58
Новини 24

Зовнішнє освітлення, дорожня розмітка, пільговий проїзд: з якими петиціями кам’янчани звертаються до місцевої влади

Від початку тижня на сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилася низка нових звернень. Що пропонують та на що скаржаться міській владі мешканці Кам’янського?

Більшість поданих петицій стосуються благоустрою міста. Зокрема, один із заявників пропонує заборонити паркування автомобілів на центральних вулицях з інтенсивним рухом, адже при цьому транспортні засоби створюють аварійні ситуації та труднощі при виїзді на проїжджу частину. У дворах центральної частини міста кам’янчани пропонує створити муніципальні паркінги, дохід з яких буде йти в міський бюджет.

В іншому зверненні йдеться про відновлення зовнішнього освітлення в одному з районів міста. «Містечко ДДРЕС абсолютно без вуличного освітлення. Біля будинків по проспекту Аношкіна, 14, 16, 16А зі стовпів навіть ліхтарі зрізані! Прибудинкова територія не освітлюється. Прошу владу потурбуватися про нашу безпеку», – пише мешканка.

Наступна петиція пропонує ввести гарантійне обслуговування на роботи з нанесення дорожньої розмітки. Термін її служби становить 6 місяців. Але ж восени-взимку, коли світловий день не збігається з часом пересування основного потоку приватного автотранспорту, розмітка особливо актуальна, але вона вже перестає існувати, наголошує автор. Він пропонує ввести гарантійний термін на нанесену розмітку не менше 1 року. Таким чином, навіть якщо розмітка була нанесена навесні, вона повинна залишитися актуальною і видимою до наступного планового оновлення. Як наслідок, підрядники будуть змушені перейти на більш якісні полімерні матеріали з терміном служби не менше року.

У ще одній петиції міській владі пропонується прийняти рішення про порядок розклеювання оголошень у місті: встановити в найбільш людних місцях (наприклад, на зупинках транспорту) спеціальні борди – місця для розклеювання приватних об’яв, а порушників «нещадно карати».

Надійшла й петиція у сфері соціального захисту – щодо пільгового проїзду двох осіб у маршрутках і автобусах міста. За словами заявниці, це правило відсутнє тільки в Кам’янському. «У нас що, найбагатші пенсіонери та інваліди? Багатші, ніж у Дніпрі? У Дніпрі два пільговики в маршрутці їдуть безкоштовно. Будь-які пільговики за наявності пенсійного посвідчення. Чому у нас дозволяється тільки інвалідам по зору та чорнобильцям?» – йдеться у зверненні.

Збір підписів на сайті петицій триває.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.