27°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 33%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 33.18
Увійти

Зручний сервіс для бізнесменів

Громадська приймальня Ради підприємців області розпочала роботу при ОДА. За консультацією можуть звертатися  як  бізнесмени, що вже мають досвід роботи, так і бізнесмени-початківці. На «гарячій лінії» чи особистому прийомі у  Громадської приймальні нададуть роз’яснення з правових та бухгалтерських питань, розкажуть про нюанси податкового й земельного законодавств, нададуть поради, як вдало  розпочати власний бізнес  чи  виграти грант. 

Місяць тому в обласній державній адміністрації вирішили створити майданчик для взаємодії представників влади та бізнесу.

Робота Ради підприємців націлена на розвиток бізнесу у регіоні. Форми роботи з підприємцями  - різнобічні  – «круглі столи», семінари, виставки, форуми, тренінги, майстер-класи для малого та середнього бізнесу.

Також , у регіональній Раді підприємців сформовані експертні групи з розвитку експорту, імпорту, енергозбереження, «зеленого» туризму, приватної медицини. Навколо них об’єднуються підприємці області задля вирішення невідкладних бізнесових проблем. До засідань груп можуть долучатися всі бажаючі. 

А ще новина - у розробці – сайт для підприємців. Він стане наступним кроком у підтримці малого та середнього бізнесу області. Незабаром у мережі Інтернет можна буде знайти корисну інформацію, як розпочати власну справу та розширити коло ділових партнерів, як вийти на зовнішні ринки і що робити з інноваційною розробкою. У створенні web-ресурсу беруть участь демобілізовані, які закінчили організовані  при ОДА  ІТ-курси. Підприємців області чекають за адресою: місто Дніпро, пр. Поля (колишній пр. Кірова),1, ОДА, каб. 308.

Приймальня працює щодня  з 10:00 до 16:00 , окрім вихідних.

А  поставити питання можна за телефоном : (056) 770-90-35. 


Автор: Анна Дзьоба

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.