-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 31.08
Новини 24

Звернення Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні воїни-афганці!

Батьки, вдови, рідні загиблих в Афганістані!

Дорогі кам’янчани!

15 лютого наша країна вшановує своїх синів і дочок, які в різні роки стали учасниками військових конфліктів на території інших держав. Наші співвітчизники самовіддано вирішували покладені на них завдання в Афганістані і в інших «гарячих точках» планети, виявляючи справжню відвагу і героїзм. Ці війни торкнулися не тільки її безпосередніх учасників, а й усього народу нашої країни. Тисячі молодих хлопців залишили у горах Афганістану свою молодість, життя і здоров’я. Ми назавжди збережемо у наших серцях пам'ять про героїв, які до кінця виконали свій військовий і громадянський обов’язок.  

Дорогі воїни-афганці! Країна не забула ваш подвиг. Ви були і залишаєтесь символом честі та гідності для всіх українців. І сьогодні, у складний для нашої країни час, ваш досвід і мудрість як ніколи потрібні молодому поколінню військовослужбовців.

Від щирого серця бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я та мирного неба. Нехай здійсняться всі ваші плани і задуми. Зичу вам успіхів та невичерпної енергії на довгі роки!

З повагою                                                                     Андрій Білоусов,

                                                                                         міський голова

Останнє редагування Четвер, 15 лютого 2018 08:21

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.