+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

26.29

EUR

30.57

Неділя 24 Жовтня 2021 07:10:11
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

26.29

EUR

30.57

новини на пульсі:

Трохи про околиці Кам’янського

03 Серпня, 2021

Дніпропетровська область може похвалитися багатьма місцями, які варто відвідати. І ви здивуєтеся, скільки з них розташовані недалеко від Кам’янського і туди можна піти або поїхати вже цими вихідними. Давайте згадаємо найвідоміші:

 • Блакитне озеро

Зовсім поряд із лівим берегом знаходиться Єлизаветівський котлован, який майже всі називають Блакитне озеро. Навколо цієї водойми розташовані різні пляжні зоні і бази відпочинку. Найвідоміші з них:

 • «Афіни»
 • «Занзібар»
 • «Грін Парк»
 • «Вейк парк»
 • «Єлизаветівський рай»

Крім цього, є Воронячий острів, куди кожні вихідні з’їжджаються сотні любителів провести дозвілля на природі.

 • Петриківка

 

Не будемо казати багато – це те саме місце, яке внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, тому слід відвідати його хоча б один раз. Саме селище, може, і мало в чому відрізняється від іншх – тут такі ж будинки і вулиці, але є Центр народного мистецтва. Це справжня перлина як Петриківки, так і нашої області, і країни в цілому. Саме тут можна побачити роботи майстрів петриківського розпису, і навіть спробувати створити шедевр самому.

 • Мальдіви

Так, серед мешканців Дніпропетровщини, називається територія Вільногірського кар’єра. Можна також зустріти назви «Вільногірські Мальдіви», «Мальдіви Дніпропетровщини», «Мальдіви», «Каракуми» тощо. Смарагдового кольору вода і білий чистий пісок щотижня приваблюють сюди сотні туристів. Також тут дуже люблять влаштовувати фотосесію і знімати відео – від історій кохання до відеокліпів.

 • Солоний лиман

 

За Дніпром розташований Солоний лиман. Озеро надзвичайної краси з лікувальними грязями на дні, джерелом мінеральних вод та санаторієм на території. Хто бував на цьому озері, підтвердить – це той самий випадок, коли краса лікує.

 • Самарський ліс

Один із найстаріших природних лісів в Україні. Сотні гектарів первозданного лісу стали притулком для десятків видів тварин, деякі з них занесені в Червону книгу України. А ще цей ліс вважається одним з найбільш містичних місць країни (див. номер 6) – його хащі зберігають безліч спогадів і таємниць. Може, саме ви зумієте їх розгледіти?

 • Дача архітектора Миколи Хляпатури ( «Дніпровський замок»)

 

Розташована в смт Дніпровське. Примітна тим, що її самостійно побудував архітектор Микола (в деяких джерелах Михайло) Хляпатура. Виглядає заворожуюче. Зараз порожня. Сьогодні це надбання нашої області і місцева визначна пам’ятка. Ходити і фотографуватися тут можна вільно, головне – нічого не зіпсувати і не зруйнувати.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин