+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.91

Субота, 21 Травня 2022 10:05:27
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.91

новини на пульсі:

Кам’янчан запрошують до участі у конкурсі «Сильні та натхненні»

03 Листопада, 2021

«Кабінет молодого автора НСПУ» спільно з друкарнею «7bc», а також із Дніпропетровським осередком НСПУ, обласною бібліотекою для дітей та мистецькою спільнотою «VivArt» запрошують прозаїків долучитися до Всеукраїнського літературного конкурсу творів «Сильні та натхненні: історії, які допомагають долати труднощі». Про це повідомила Юлія Бережко-Камінська, секретар НСПУ по роботі з молодими авторами.

 

Умови участі доволі прості. Потрібно цікаво й художньо представити для дітей середнього і старшого шкільного віку реальну історію з життя, де головний герой проявляє мудрість і доброту в ситуації, в якій проявити саме це означає перемогу над власними слабкостями.

Розкажіть у жанрі оповідання чи новели історію, написану на основі реальних подій, про життя людей, які виросли (чи ростуть) без батьків або мають серйозні фізичні вади, але успішно долають життєві випробування і труднощі та можуть надихати своїм прикладом інших.

Обсяг текстів — до 10 тисяч символів із пробілами.

Кінцевий термін подачі творів — до 15 грудня 2021 року.

Жодних вікових обмежень.

Твір необхідно надіслати на адресу: berkam29@gmail.com

У темі листа просимо вказати: «Сильні та натхненні», та прикріпити вордівський документ із назвою: «своє прізвище + Сильні та натхненні».

У вордівському файлі перед конкурсним твором необхідно розмістити супровідний лист із короткою (до 2000 знаків) біографією автора і контактними даними: адресу електронної скриньки, телефон, посилання на сторінку у фейсбуці (за наявності). Якщо твір, який ви надсилаєте, має свою передісторію, розкажіть її.

Обов’язковою умовою також є поширення у себе на сторінці в соцмережах публікації про цей конкурс (можна розмістити це оголошення про конкурс із сайту НСПУ).

20 найкращих оповідань після конкурсного відбору увійдуть до книжки для дітей-сиріт і дітей із підвищеними потребами, а також отримають дипломи Національної спілки письменників України та будуть запрошені на презентацію книжки.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин