+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.91

Понеділок, 23 Травня 2022 01:05:25
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.91

новини на пульсі:

У Кам’янському відзначили День Соборності України

22 Січня, 2022

22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. І хоча тоді фактичного об’єднання територій не відбулося, проте Акт злуки мав велике значення для української державності. У 1999 році день 22 січня набув статусу державного свята.

 

 

За традицією, з нагоди свята в місті відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку. У заході взяли участь міський голова Андрій Білоусов, голова Кам’янської райдержадміністрації Олег Гапіч, депутати та посадовці міської ради, молодь, представники громадськості. Присутні поклали квіти до монумента, вшанували пам’ять героїв, полеглих за єдність та соборність України.

 

 

У музеї історії міста провели історичний екскурс для учнів ліцею №13: пройшлися усім шляхом створення незалежної України, показали унікальні музейні експонати. Хлопців та дівчат ознайомили з відмінностями західних і східних регіонів України, та головне – розповіли про те спільне, що об’єднує всіх українців. На завершення учні приєдналися до загальноукраїнського флешмобу, розтягнувши в руках символічну синьо-жовту стрічку.

 

 

У юнацькому відділі центральної міської бібліотеки до Дня Соборності пройшла інтелектуальна гра для старшокласників ліцею №31. Учні поділилися на чотири команди: знавці історії, географії, природи та спорту. Головна мета – розширити знання ліцеїстів про Україну та її соборність. До таких заходів організатори планують долучати і старшокласників інших закладів освіти міста.

 

 

Відзначили свято і в самих навчальних закладах Кам’янського. Наприклад, у навчально-виховному комплексі №5 шкільний день розпочався із патріотичного уроку. Учні початкових класів збирали карту України і згадували видатних діячів початку минулого століття. Восьмикласники мали розгадати ребуси та впоратися із завданнями з української літератури. Також цього дня початкова школа з’єдналася зі старшою в один живий ланцюг.

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин