+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.31

Четвер, 26 Травня 2022 04:05:57
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.31

новини на пульсі:

Армліфтери з Кам’янського успішно виступили на «Кубку Азова»

23 Вересня, 2021

У селі Щасливцеве Херсонської області відбувся міжнародний турнір «Кубок Азова», в якому, крім українських спортсменів, виступили команди Вірменії та Молдови. Учасники визначали найсильніших у двох видах спорту – армліфтингу та пауерліфтингу (версія WPL). Кам’янське представили троє атлетів.

Ще недавно майстер спорту міжнародного класу Дмитро Сорока завойовував срібні медалі чемпіонату Європи та світу серед людей з обмеженими можливостями. Сьогодні ж працівник металургійного виробництва ДКХЗ є одним з лідерів в армліфтингу. Рік тому він завоював на чемпіонаті Європи в Харкові дві медалі: «золото» у вправі «підйом на біцепс Apollon Axle» та «срібло» в тязі «Apollon Axle». І ось атлету знов посміхнулася удача. На «Кубку Азова» Дмитро Сорока в тязі «Apollon Axle» став першим, а у вправі «строгий підйом на біцепс Apollon Axle» – третім.

Інші кам’янчани, Сергій Пилипенко та Євген Парфьонов, стали переможцями в своїх вагових категоріях. Пилипенко був кращим у дисципліні «Екскалібур», а Парфьонов до перемоги у вправі «строгий підйом на біцепс Apollon Axle» додав новий абсолютний рекорд за версією WPL, який тепер становить 73,5 кг.

Ці змагання були відбірковими на чемпіонат Європи за версією WPL. Спортсменів до змагань підготував тренер Едуард Аноткін.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg

Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Instagram: https://www.instagram.com/kamianske_trk_mis/?hl=ru

Telegram: https://t.me/trk_mis

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин