+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

27.21

EUR

30.76

Четвер 9 Грудня 2021 02:12:20
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

27.21

EUR

30.76

новини на пульсі:

Кам’янчан пускатимуть у громадський транспорт лише вакцинованими?

09 Листопада, 2021

Через поширення COVID-19 містам та громадам Дніпропетровщини рекомендували ввести нові карантинні обмеження. Зокрема, пасажирські перевезення – лише за сертифікатами вакцинації або негативним тестом на коронавірус. Про це стало відомо під час позачергового засідання обласної комісії ТЕБ і НС в облдержадміністрації.

«Потрібно приймати кардинальні рішення, які б допомагали ефективно боротися з епідемією,  – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. – Лікарі працюють на межі можливостей. Рівень захворюваності за тиждень виріс у 5 разів. Переважна більшість тих, хто потрапляє до реанімації – не щеплені. Саме тому запропонували містам, громадам і територіям ввести додаткові обмеження в сфері пасажирських перевезень».

Нині діють обмеження для транспорту міжрегіонального та міжобласного сполучення. Із 11 листопада на Дніпропетровщині пропонують запровадити їх для внутрішньообласного, міжміського та міського. Включаючи метро, трамваї, тролейбуси, електрички.

Містам та громадам рекомендували допускати пасажирів лише з сертифікатом про вакцинацію або негативним результатом тестування на коронавірус. Імунізованими повинні бути й водії. Рішення на місцях тепер мають ухвалити сільські, селищні та міські комісії з питань ТЕБ та НС.

Також під час засідання рекомендували заборонити роботу розважальних закладів з 22:00 до 6:00.

За наявності СОVID-сертифікатів пропонують пускати й студентів до гуртожитків. В іншому разі доведеться їхати додому та навчатися дистанційно звідти. Усі пропозиції підтримали одноголосно.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин