+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

П’ятниця, 20 Травня 2022 05:05:33
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

Кам’янчанам нагадали про шкоду марихуани

10 Вересня, 2021

Що таке марихуана? Наскільки вона ефективна для лікування різних захворювань або її вживання саме по собі вимагає уваги лікарів? Чи формується наркозалежність  і чи є шкода марихуани для здоров’я? Про це розповіли фахівці Кам’янського міського медичного центру здоров’я та медицини спорту.

Марихуана, або канабіс, – суміш висушеного листя та насіння конопель. Найбільш поширений спосіб її вживання – куріння, а безпечного куріння не буває. У димі марихуани в 20 разів більше аміаку, ніж у сигаретному. За дослідженнями, наслідки від регулярного куріння конопель пов’язують з частотою виникнення обструкції легенів і бронхів.

Періодичний або постійний  вплив канабіноїдів може не давати видимих порушень, але з часом шкода стає помітною. Активні речовини марихуани одночасно впливають на різні ділянки центральної нервової системи. Це негативно позначається на роботі кількох систем організму, тому рано чи пізно якийсь орган дає збій, а сама людина потребує лікування.

Звикання до марихуани настає досить швидко та призводить до розвитку тяжких форм душевних розладів: маній, шизофренії, інших форм психозів. Тобто формується наркозалежність, яка потребує лікування.

Вживання марихуани – прямий шлях до порушень серцевого ритму. Шкода її для чоловіків особливо очевидна після 35 років, коли зростає ризик інфаркту або ішемічної хвороби серця.

Не потрібно забувати і про ризик передозування, яке загрожує загальним погіршенням стану, аритмією. Призводить до порушення інтелектуальної діяльності, знижує здатність критичного мислення. На тлі неуважності значно зростає ризик дорожньо-транспортного травматизму тощо.

«Якщо ви відчуваєте, що бажання розслабитися за допомогою марихуани починає домінувати у вашому житті – саме час звернутися за допомогою до фахівців, і можливо, пройти курс лікування», – наголошують у міському медичному центрі.

Якщо  близька вам людина чи ви самі бажаєте позбутися наркотичної залежності, але не можете це зробити самотужки – звертайтесь по допомогу та консультацію до лікарів-наркологів диспансерного наркологічного відділення Кам’янської міської лікарні №1: вул. Коваленка, 1, тел. 098-177-97-75.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин