+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 30 Вересня 2022 12:09:20

новини на пульсі:

Кам’янська міська рада провела позачергову сесію

07 Грудня, 2021

7 грудня відбулося пленарне засідання 13-ї позачергової сесії Кам’янської міської ради. До порядку денного увійшло одне питання – внесення змін до бюджету Кам’янської міської територіальної громади на 2021 рік.
Як повідомили в міськраді, необхідність змін до міського бюджету виникла через потребу у вирішенні питань соціального спрямування та у зв’язку із збільшенням обсягу бюджету Кам’янської міської територіальної громади на реалізацію проєктів за рахунок субвенцій з державного бюджету в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України.
Підготовлений департаментом фінансів міської ради проєкт рішення було опрацьовано постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету та фінансів та рекомендовано до розгляду на позачерговому засіданні міськради.
Зокрема, внесені зміни передбачають збільшення фінансування комунального підприємства «Транспорт», що викликано здорожчанням електроенергії. Також буде збільшено фінансування інших соціально важливих статей.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин