+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.91

Субота, 21 Травня 2022 12:05:23
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.91

новини на пульсі:

Жителі Кам’янського розповіли про своє перше кохання

06 Грудня, 2021

Перше кохання, як кажуть, пам’ятається усе життя. Перші дзвінки, прогулянки, побачення, сміх та сльози, які люди переживали разом із тим або тою самою. Скільки радості приносили ті почуття і стосунки, та наскільки важко дався розрив, а можливо і ні. Ця тема завжди цікава та змушує ніяковіти багатьох людей. Ми вирішили запитати кам’янчан про те, чи пам’ятають вони своє перше кохання. І якщо так, то які емоції вони відчували у той час.

 

 

Як і очікувалося, думки були полярними: одні пам’ятають все у деталях, інші– сам факт того, що колись давно щось було, а були й такі, котрі просто відмовлялися говорити. Думаємо вони просто соромилися або ж не хотіли, аби їх об’єкти симпатії про щось дізналися з телеекрану.

 

 

Деякі відповіді можна заносити до фонду цитат:

 – Ви пам’ятаєте своє перше кохання?

 – Аякже!  До “Варусу” пішла, а я онучку зі школи забиратиму!

Були й більш тривіальні відповіді про те, які були перші особливі почуття – радість, бажання щось дати коханій людині і таке інше. Цікаво, що більш старші люди реагували без приколів та іронії. Цього не можна сказати про молодше покоління, яке щосили намагалося уникнути відповіді.

Повну історію першого кохання деяких мешканців можна подивится у випуску програми “Народна думка” з Володимиром Кравченком. Приємного перегляду.

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин