+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Понеділок, 5 Грудня 2022 04:12:44

новини на пульсі:

Подбати про кожного: у храмах Кам’янського допомагають нужденним

25 Грудня, 2021

У різних районах міста малозабезпечені, хворі й люди поважного віку можуть отримати їжу, напої та теплі речі. Настоятелі церковних парафій закликають усіх небайдужих приєднуватися і творити добрі справи.

 

 

Їдальня при Римо-католицькій парафії Святого Миколая – це перше місце, де знаходять підтримку люди, які з різних обставин опинилися у складній життєвій ситуації. Годують нужденних четвертий рік поспіль. Порцію смачної та поживної їжі вони отримують тричі на тиждень: у понеділок, середу і п’ятницю з 11-ї до 13-ї години, зазначив настоятель парафії Адам Врубель.

 

 

Більшість цих людей лишилися без грошей та постійного місця проживання. Багатьох з них покинули рідні та близькі. Не опустити руки у важкі моменти життя допомагають при костелі.

 

 

Увагу, допомогу, підтримку їжею, одягом та просто добрими словами нужденні отримують і у Козацькій церкві Пресвятої Покрови Православної церкви України. Щосуботи тут допомагають близько ста містянам. Серед них діти, пенсіонери, люди, які доглядають за важкохворими.

 

 

«Сьогодні останній день, коли ми лише годуємо людей. Надалі ми переходимо до більшого: не просто годуємо, але й вдягаємо, захищаємо та зігріваємо. Це увага, допомога, підтримка: їжею, одягом, словом», – каже настоятель Козацької церкви Феодосій Алісов.

 

 

Людей пригощають тут першими та другими стравами, гарячими напоями. А малечу – навіть солодощами.

 

 

Настоятелі храмів закликають не проходити повз чужу біду, адже на місці нужденного може опинитися кожен.

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин