• UA
  • RU
  • У Камʼянському визначились переможці Кубка міського голови зі Спортивних ігор серед закладів фахової передвищої освіти

    Протягом усього минулого навчального року у Кам’янському студенти дев’яти навчальних закладів міста брали участь змаганнях на Кубок міського голови зі Спортивних ігор серед закладів фахової передвищої освіти.

    З вересня 2024-го по травень 2025-го року молоді кам’янчани змагались у восьми дисциплінах:

    • волейбол (серед юнаків і дівчат);
    • стрітбол;
    • настільний теніс;
    • шашки;
    • шахи;
    • кульова стрільба;
    • стрільба з пневматичної гвинтівки.

    І ось нарешті, 12 червня було підведено підсумки цього спортивного марафону і визначені його переможці.

    У командному заліку місця зайняли:

    • 1 місце – Кам’янський медичний коледж та Кам’янський технологічний фаховий коледж;
    • 2 місце – Придніпровський державний металургійний фаховий коледж;
    • 3 місце – Кам’янський енергетичний фаховий коледж.

    Крім того, за активну участь та організацію Кубка міського голови було нагороджено Кам’янський коледж фізичного виховання.

    Всіх учасників змагань: і тих хто посів призові місця, і тих, хто чесно боровся за нагороди та цього разу не піднявся на п’єдестал переможців, привітав начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина. У своєму вітальному слові він подякував усім, хто долучився до організації цих змагань та брав у них участь.

    Шановні друзі, дякую вам – викладачам, тренерам, фахівцям – за вашу щоденну працю зі студентами, мотивацію та приклад, який ви подаєте. Завдяки вам молодь має можливість розвиватися та досягати нових висот. За дорученням міського голови Андрія Білоусова дозвольте привітати вас і запевнити, що ми й надалі підтримуватимемо спортивні ініціативи та розвиток молодіжного спорту в Кам’янському, аби цей рух не зупинявся, – наголосив Анатолій Івашина.

    Варто зазначити також, що найкращі спортсмени Кам’янського гідно представляли наше місто на обласній Спартакіаді, де наші земляки демонстрували свої навички у стрітболі, волейболі та настільному тенісі. За результатами змагань, Кам’янський технологічний фаховий коледж посів друге місце в загальному заліку, а Придніпровський металургійний коледж – третє.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити