+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.525

Понеділок, 6 Лютого 2023 05:02:51
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.525

новини на пульсі:

У Кам’янському встановлені та працюють генератори з Німеччини

20 Січня, 2023

Про це повідомляють у Кам’янській районній військовій адміністрації.

Минулого тижня, для підтримки пунктів незламності, Дніпропетровська область отримала генератори від некомерційної організації Blau-Gelbes Kreuz Deutsch-Ukrainischer Verein e.V (Німеччина).

Кам’янський район отримав 60 бензинових генераторів невеликої потужності (2,5 кВт-2,8 кВт), які були розподілені та передані 12 об’єднаним територіальним громадам району, відповідно до поданих заявок сільських, селищних, міських рад.

В адміністрації повідомили, наразі генератори вже підсилили мережу “Пунктів незламності”, які зазначалися у заявках територіальних громад району та забезпечили їх безперебійне живлення. Особливо це важливо для районного центру – міста Кам’янське, в якому проживає найбільша кількість населення нашого району, а також внутрішньо переміщених осіб. 16 отриманих ними генераторів розміщені в «Пунктах незламності». Це допоможе краще підготовитися на випадок блекауту або інших надзвичайних ситуацій.

«Ми надзвичайно високо цінуємо зусилля, які докладають наші колеги та міжнародні партнери для забезпечення можливості максимально стабільно пройти складний зимовий період, тому щиро вдячні Дніпропетровській обласній військовій адміністрації та нашим друзям з Німеччини за своєчасну і якісну допомогу жителям Кам’янського району», – зазначили в адміністрації.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин