+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

35.79

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 10:10:04
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

35.79

новини на пульсі:

В управлінні спорту Кам’янського підбили підсумки 2021 року

07 Січня, 2022

Начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради Едуард Коряк розповів, що протягом минулого року управління відзначило два роки з дня свого заснування. За цей період колектив, за підтримки міської влади, організував та провів у Кам’янськом упроведено чимало змагань та фестивалів.

 

За словами Едуарда Коряка, 2021 рік був значно успішнішим, аніж 2020. Через послаблення карантинних обмежень вдалося провести багато змагань, а спортсмени брали активну участь у змаганнях поза межами міста та країни.

 «Важливий момент для збірників України (плавання, гімнастика, тхеквондо, черлідинг, теніс та ін.) ми створили умови, дозволивши тренуватися на базах ДЮСШ та на “Прометеї”. Кожен спортсмен-збірник мав можливість не припиняти тренувальний процес, займаючись з тренером наживо в залі та підтримуючи свою фізичну форму на належному рівні. За завданням Управління молоді та спорту кожен тренер стежить за виступами своїх вихованців, постійно надаючи нам звіти: майже всі стипендіанти, а це 30 спортсменів, можуть похвалитися перемогами, високими рейтингами, балами, очками, заробленими і в 2021»

Минулого року, відзначив Едуард Коряк, у Кам’янському зявилося 15 майстрів спорту з різних видів спорту. Також протягом року у місті, за підтримки міської влади, було відкрито чимало багатофункціональних спортивних об’єктів. Це комплекси, які включають футбольні, баскетбольні майданчики, території для ігор і тренувань.

Крім того, у Кам’янському минулого року було відкрито Академію футболу. Тут займаються усі охочі від 2015 року народження. З ними у школах № 13, 18, 24, ДЮСШ “Надія”, ДЮСШ № 2 та Карнаухівці працюють 14 тренерів.

Минулого року було підтримано також чергову програму розвитку фізичної кульутри та спорту у Кам’янському районі до 2026 року.

«У її межах заплановано проведення вже традиційних спортивно-масових заходів серед видів спорту, що існують у нас, а також надання матеріальної допомоги та підтримки спортивних закладів підпорядкованих управлінню молоді та спорту. А таких у нас 7 – це п’ять ДЮСШ (1, 2, 3, 4, “Надія”) та дві комунальні установи “Інваспорт” та “Спорт для всіх”. Комплексні спортивні школи “Металург” та “Промінь” нам не підпорядковані (КМР не є їх засновником), але ми координуємо їхню діяльність»

Також минулого року у Кам’янському вперше привітали тренерів. Міський голова Андрій Білоусов відзначив десятьох вихователів. Вирішено також підбивати підсумки роботи тренерів щороку.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин