+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.18

Четвер, 26 Травня 2022 03:05:20
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.18

новини на пульсі:

Як у місті спортивну школу №4 збудували

02 Жовтня, 2021

38 років тому відкрилася дитячо-юнацька спортивна школа №4, споруджена згідно з генеральним планом формування південно-західного району. Будівництво школи стало подальшим розвитком системи культурно-побутового обслуговування міста.

Проєкт дитячої спортивної школи розглянули на засіданні містобудівної ради 8 вересня 1977 року. Ділянка будови обмежувалася з півночі вулицею Скаліка (нині – Сергія Слісаренка), зі сходу – трамвайним кільцем маршруту №1, з півдня – Шамишиною балкою і з заходу – п’ятиповерховими будинками. Добре було влаштовано транспортний зв’язок, стоянки для автомобілів. Парадне рішення входу в лісопаркову зону з видовим майданчиком сприяло не тільки виявленню зв’язків житлового району з зоною відпочинку, а й єдності комплексу з навколишнім середовищем, де школі відводилася головна роль. Тож за підсумками засідання проєкт було рекомендовано до затвердження без зауважень.

Будівельні роботи виконувало будуправління №2 тресту «Дніпродзержинськміськбуд» на замовлення управління капітального будівництва міськвиконкому. 31 серпня 1983 року державна комісія ухвалила, а виконком затвердив акт прийому в експлуатацію дитячої спортивної школи на 800 учнів із загальною оцінкою «відмінно». А 6 жовтня заклад розпочав свою роботу, яка триває вже майже чотири десятиліття.

Дитячо-юнацька спортивна школа №4 стала не лише центром виховання чемпіонів, але й цікавим об’єктом архітектури. Особливість цієї будівлі – величезна площа скління, яке становить понад третину від усієї поверхні стін та ніби розтинає споруду на декілька об’ємів. А оперізуюча віконна стрічка вгорі посилює враження піднятої в повітря масивної плити даху.

Фасади школи обличкували туфом і травертином. Не менш стильно оздобили вестибюль, який прикрасили карбованими панно на дитячо-спортивну тематику.

ДЮСШ №4 – одна з найвидатніших будівель міста 80-х років.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:

YouTube

Facebook

Instagram

Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин